Yatırım – weareAlanya | Emlak Yatırım

Yatırım


Gayrimenkul Yatırımı

Yabancı yatırımcıların Türkiye’de arazi ve emlak alım ve satımlarıma olanak sağlayan yeni kanunların yürürlüğe girmesi üzerine gayrimenkul pazarı Avrupalı alıcıların dikkatini çekmiştir. Bu kanunlardan ayrı olarak Türkiye’nin hayat standartlarını artırarak Avrupa Birliği’ne katılıma ilişkin gelişmeler yabancı alıcılar tarafından takdir görmüştür. Türkiye’nin Avrupa Birliği’ne gelecekte olası üyeliği yatırımcılar için diğer teşviklerden biridir.
Türkiye en az bozulmaya uğrayan Avrupa ülkesidir. Kristal kadar berrak denizler, uzun kumsallara sahip plajlar, yeşillik ve olağanüstü dağları ve Anadolu’nun verimli topraklarını kesen sayısız nehirleri yabancıların ülkemizi ikinci evleri olarak görme sebepleri arasında yer almaktadır. Özellikle yılda ortalama 300 günü güneşli geçen Akdeniz Bölgesi yaşamak için seçilen en popüler bölgeler arasında yer almaktadır. 2003 yılından bu yana Alanya bölgesi, yabancılara daire satışından açık ara birinci konumdadır.

weareALANYA – ile Gayrimenkul Yatırımı

WeareAlanya – şirketler grubu firmalar veya bireysel yatırımcılar için çeşitli yatırım seçenekleri sunmaktadır. Çeşitli Avrupa’lı yatırım firmalarıyla proje bazında ortaklık yapmaktığı gibi, diğer bireysel yatırmcılar ile farklı projeler geliştirmektedir.

Yatırım Paketimiz Nasıl İşlemektedir?

Proje Yatırımcıları (yatırım firmaları) için:

 • Emlak Yatırım – değerli iyi konumlanmış araziler bulunması, bütçenin hazırlanması ve yatırımcılara sunulması
 • İnşaat – inşaatların tamamlanması
 • Gayrimenkul – Emlakların yatırım ortaklıkları ve bireysel yatırımcılara pazarlanması

Emlak Yatırımcıları için : (3+ gayrimenkuller)

Kar sağlamak için emlakların iskontolu fiyat üzerinden satın alınması, taksitler halinde ödenmesi ve yeniden satılması (geliştirme, tamamlama ve tamamlama sonrası) gerekmektedir. WeareAlanya, emlak yatırımcılarını desteklemekte ve talep edilmesi üzerine elde edilen gelirleri bir sonraki projesine transfer etmektedir.

Proje Yatırımcıları için: (1 gayrimenkul)

Emlakları inşaat aşamasında satın alın ve belirtilen iskontoya sahip, en iyi emlak yatırımlarını seçen ilk alıcılar arasında yer alın. Arazi, otel, villa kompleksleri ve diğer proje veya sizin ilginizi çeken diğer edinimlerinize ilişkin daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Diğer detaylar aşağıda belirtilmiştir

 • Ülke stratejik olarak merkezi Orta Asya, Orta Doğu, Kuzey Afria ve Avrupa Pazarlarına yakın bir konumda yer almaktadır.
 • Türkiye ve 39 diğer ülke ile karşılıklı olarak yatırımların geliştirilmesi ve korunması ile çifte vergilendirmeyi önleme anlaşması bulunmaktadır.
 • 1996 yılından itibaren Avrupa Birliği ile Gümrük Birliği tesis edilmiş ve 1999 yılından bu yana Türkiye, Avrupa Birliği aday ülkesidir.
 • Sermayenin, karların, kar paylarının ve ücretlerin serbest (uluslararası) dolaşımı, serbest bölgeler ve devlet yardımları ile oldukça liberal yatırım ortamı mevcuttur.
 • Hükümet fiyat düzenlemeleri bulunmamaktadır.
 • Geniş ve oldukça ucuz işgücü
 • 72 milyon tüketicisi ile büyük evsahibi pazar
 • Modern altyapı imkanları
 • Göze çarpan bir Avrupa tatil yöresi
 • Dünya Ticaret Örgütü Türkiye’yi en dinamik ülkeler arasında kabul etmektedir.

ORTAKLIKLARIMIZ

Türkiye emlak pazarı gün geçtikçe büyümektedir. Bu pazara dahil olmak istiyorsanız bize sizin Türkiye’nin güneyindeki temsilciniz olma fırsatını veriniz. Avrupalı diğer emlak acentaları ile işbirliği içerisinde olmaktan memnun olacağız. Firma politikası olarak bireyler yerine yalnızca tescilli itibarlı firmalar ile işbirliği ilişkisi içerisinde bulunmaktayız. Temel prensibimiz müşteri memnuniyeti olup, ortaklarımızın da aynı prensibi benimsemelerini beklemekteyiz. Daha fazla bilgi için lütfen info@wearealanya.com adresine e-mail gönderiniz…