Hakkımızda – weareAlanya | Emlak Yatırım

Hakkımızda


Firmamız Alanya’da yerleşik olup Avrupa Standartlarında ve Türk konukseverliği ile birinci sınıf hizmet vermeyi hedeflemektedir. Firma poitikamız gayrimenkul alımını kolay ve risksiz hale getirmektir. Tüm yasal adımları izliyor ve müşterilerimize satınalım sürecinin her aşamasında – ilk günden iskan izninin alınmasına kadar – yardımcı oluyoruz. Hizmetlerimiz en iyi değerli gayrimenkul veya araziyi seçmenizi temin ediyor ve aynı zamanda haklarınızı koruyoruz. Gayrimenkulünüzü satın aldıktan sonra hizmet paketlerimizden faydalanmaya devam edebilirsiniz.

Vizyon:  weareALANYA en yüksek küresel standartlarda, yetkin ekip üyeleri ile ve üstün teknolojileri kullanarak Türkiye’deki butik projelerde öncü inşaat-gayrimenkul-yatırım şirketlerinden biri olmayı hedeflemektedir.

Misyon: İnşaat ve gayrimenkul pazarında weareALANYA – olarak hedefimiz, çevre ve topluma karşı sorumluluklarımızın bilincinde olmaktır. Kaynakların etkili bir biçimde kullanılması ve insan kaynaklarının önemli olduğu inancı ile kaliteli hizmet ve ürünler sunmakta ve böylece müşteri tatminine ulaşmayı umut etmekteyiz. Bu felsefemize ek olarak Efesli Heraklites’in milattan önce 6. yılında söylediği gibi “hiç kimse aynı nehri iki kez geçemez. Zira ne nehir ne de kişi artık aynı değildir” Her şey sürekli bir akış halindedir ve bu da bizim için sürekli olarak hizmetlerimizi geliştirmemiz gerektiği anlamını taşımaktadır.

Neden weareALANYA ?
weareALANYA – müşteri yararına birlikte çalışan yetenekli bireylerden oluşan bir ekiptir. Bunun anlamaı weareALANYA’nın – başarısı bireysel yetenekten çok takım ruhuna dayanmaktadır.

Müşteri odaklı pazarlama politikası: Pazarlamanın yalnızca reklamdan itibaret olmayıp ama aynı zamanda üretim sürecinden itibaren doğru ürünün üretilmesi için müşteri gereksinimlerin farkına varılması olduğuna inanıyoruz. Bu bağlamda pazarlamanın müşteri istekleri ile başladığına ve müşteri memnuniyeti ile sona erdiğine inanıyoruz.

İnşaat Kalitesi: Dikkatlice seçilmiş arazi, profesyonel şekilde yönetilen proje, yetenekli olarak tasarlanmış dış ve iç yapı ve yüksek spesifikasyonluk sonlandırma ile yüksek standart ve kaliteyi hedefliyoruz. Bu hedefimizi çok yetenekli personelden oluşan çeşitli ekiplerimizin yardımı ile gerçekleştiriyoruz. Temel farkımız inşaat-gayrimenkul-yatırım şirketi olmanın tüm konseptlerini bünyemizde barındırmamızdır. Yüksek kaliteli yapı felsefemize paralel olarak diğer şirketlere ait inşaatlar gayrimenkul komisyoncusu olarak pazarladığımızda vaat edilen kalite ile müşteri beklentileri arasında büyük bir uçurum olduğunu gördük. Stratejimizi bu boşluğu yalnızca kendi gelişmelerimiz ile değil ancak diğer inşaat şirketlerinin özenle seçilmiş protföyleri ile kapatmak üzerine kurduk. Sonuç olarak 2005-2006 yılları arasında gayrimenkul acentası sıfatıyla 500’den fazla ve kendi imalatımız olarak birkaç yüz apartman satışı gerçekleştirmiş bulunmaktayız. weareALANYA – grubu tam müşteri memnuniyeti ile en üst düzey kaliteli yapıları siz müşterilerimize sunmayı hedeflemektedir.